אימון אישי

"למרות שאף אחד לא יכול לחזור אחורה ולהתחיל לגמרי מחדש, כל אחד יכול להתחיל מרגע זה וליצור סיום חדש לגמרי" (קארל בארד)

את הכורסה בה ישבתי בטיפול הפסיכולוגי אני זוכרת מאד לטובה. ירדתי מהאיגרא רמה לבירא עמיקתא שלי, והפסיכולוגית הנפלאה שטיפלה בי אז עזרה לי לטפס את כל הדרך חזרה. לקראת סיום התהליך הטיפולי נוצר בי צורך ל"משהו" שיעסוק פחות בשאלת ה"למה" (חקירת הסיבות וכדומה) ויותר בשאלת ה"מה": מה אני רוצה להשיג וכיצד אני רוצה שייראו חיי. כך הגעתי לאימון אישי (Coaching) ובתהליך שסיפק את סימני הדרך, שינה ודייק את נתיבי הוויז שלי, השתנה עולמי במובנים רבים. הצעד הבא היה ללמוד את גישת Nlp שבאמצעותה, עם שילוב מתחומי עיסוקיי הנוספים, אני כיום מאמנת להתפתחות אישית.

ארבע הנחות יסוד משמשות כנרות לרגליי במרחב האימון שלי ואלו הן: 

  • כל מתאמן הוא עולם ומלואו ולכן אין נוסחה קבועה באימון אלא יצירה חדשה, אותנטית, מותאמת אישית ובגובה העיניים לכל מתאמן.
  • כל אדם (כל אדם!) ראוי לחולל שינוי בחייו בכל נקודת זמן שיבחר בכך, והוא זכאי ליהנות מהשפע שיש בעולם: שפע אהבה, שפע בריאות, שפע שמחה שפע חומרי ועוד. זוהי אחת מהנחות היסוד בגישת  Nlp והיא מאפשרת לך ולך וגם לך, לכולנו! להבין שהמציאות הנוכחית בחיינו איננה גזירת גורל ושהיא ניתנת לשינוי. איך זה קורה? תעברו לסעיף הבא.
  • בחירה. בהמשך לדבריו של בארד בציטוט למעלה, כל אדם הוא התסריטאי של חייו. החיים שלנו נראים כפי שאנו בוחרים שיראו. נשמע לא אמיתי? "קל לך להגיד"? בואו נעצור רגע ונחשוב על ההחלטות שאנו לוקחים בחיינו. את רובן המכריע אנו בוחרים מבלי שמישהו מחייב אותנו לבחור אלא מרצוננו החופשי. אז למה לא לבחור בטוב ביותר עבורנו?
  • בכל אחד מאיתנו קיים פוטנציאל של כשרונות ויכולות ויש מצב שננצל רק חלק מזערי ממנו במהלך החיים. גילוי הפוטנציאל וחשיפתו, מלבד היותו מרגש מאד, מאפשר מרחביי חיים חדשים וטובים יותר. מנסיוני האישי, הן כמאמנת והן כמתאמנת שנפתח בפניה עולם יצירה חדש ונפלא, אני יודעת שהדבר שווה בדיקה והתנסות.

ועכשיו מה? אם ארבעת הנרות שלרגליי מדליקים גם בך אור, אם בוערים בך הרצון והצורך בשינוי כלשהו בחייך, אשמח לאמן אותך בתהליך מפתח, מעצים ומשמר הצלחה, באווירה נעימה ובטוחה. מה עליך לעשות כדי שכל זה יקרה? קלללל! להשאיר פרטים כאן או בהמשך כאן למטה. ואני?! אני מחכה לך, מילה שלי. ומילה שלי, היא… מילה של הילה.

אז ש... נדבר?

מוזמנים להשאיר פרטים, כי הכל מתחיל בשיחה

פוסטים בנושא

אנג'לינה ג'ולי- נשאית BRCA1 Nמודעות לסרטן השד והשחלותהשד

שַׁד וחלילה

אנג'לינה ג'ולי, שחקנית, נשאית של BRCA1 [תמונה מהאינטרנט] נולדתי Nominated ואני לא רוצה להיות זו שמכריזים עליה- "…And the winner is". טוב לי להישאר בין

קרא עוד »

על אהבה ועל הרצף

לפני שלושה שבועות חגג ים 21 שנים להולדתו ויש מצב שלא הבחנתם בכך, ולא משום שאין לו חשבון פייסבוק. ימי הוא האוטיסט הכי מתוק בעולם

קרא עוד »