הדרכת הורים

"לפני נישואי היו לי שש תיאוריות על גידול ילדים; עכשיו יש לי שישה ילדים ואף לא תיאוריה אחת" (ג'ון וילמוט)

תשכחו ממה שסיפרו לנו כל השנים אודות המקצוע העתיק בעולם. הורות, היא ולא אחרת אוחזת בתואר הזה. זוכרים את אדם וחוה הוריהם של קין, הבל ושת?! אז הם כנראה ההורים הראשונים ever. וכן, הורות היא מקצוע ובעיניי, החשוב מכל.
ועוד משהו, אני מרשה לעצמי לקבוע שאתם הורים נהדרים! איך אני יודעת? כי אתם פועלים על פי ההחלטה הטובה ביותר שזמינה עבורכם בכל רגע נתון. אבל! (כן יש אבל) האם זה אומר שכל מה שאתם עושים הוא נהדר? זה כבר סיפור אחר כי לעיתים מתרחשות טעויות. טעויות שאם הייתם מודעים לתוצאותיהן, ודאי הייתם נמענים מלעשותן. עכשיו בידכם הבחירה: האם להתייסר בשל הטעויות שנעשו ובכך לקבע את המצב הקיים? (ובינינו, האם זה ישפר את מצב העניינים?) או לבחור באפשרות אחרת: לקבל את הטעויות שנעשו ולצמצם את הישנותן, על ידי למידה והטמעה של מיומנויות וכלים חדשים שיעזרו לכם להשיג את התוצאות הרצויות עבורכם.
מה תרוויחו אם תבחרו באפשרות השניה? תיצרו אווירה נעימה ומכבדת בתוך המשפחה, תקשורת פתוחה ואיכותית ותחושה שהבית הוא המקום לחזור אליו ולא לברוח ממנו.
אייך עושים זאת?
אני מציעה דרך ייחודית, קלה ומותאמת אישית לכל משפחה להטמעת "הוראות הפעלה". מוזמנים  להתרשם. אם תמצאו שהדרכת ההורים שלי מתאימה גם לכם, צרו קשר כאן בתחתית הדף או כאן. ואני?! אני מחכה לכם, מילה שלי! ומילה שלי, אתם יודעים, היא מילה של הילה.

וזו הדרכת ההורים שלי:

למי היא מיועדת?

 • לכם הורים למתבגרים שמעוניינים לעבור תהליך של שינוי ולהחזיר לעצמכם את תחושות ההנאה והסיפוק בתפקיד ההורי.
 • לכם, שנכונים להיפרד מאמונות ודפוסים שאינם משרתים את הורותכם בצורה טובה ולקבל חדשים וטובים יותר. 
 • לכם, שמעדיפים תהליך בליווי אישי, כזה ש"נתפר על פי מידותיכם" ומותאם למטרות ולצרכים שלכם, תוך התחשבות באורח החיים, בערכים המשפחתיים ובכוחות של בני הבית.

באילו נושאים עוסקים?

בכל נושא שמעסיק אתכם הורים למתבגרים. כל נושא! קחו למשל: 

 • הצבת גבולות- איך עושים זאת בצורה יעילה ומבלי להרגיש כמו השוטר\ת  המשפחתי\ת.  
 • מיניות בגיל ההתבגרות- איך מדברים על זה באופן הפשוט והלא מסמיק. 
 • תקשורת עם מתבגרים- מה כדאי וחשוב ועל מה שווה לוותר. 
 • דור המסכים והרשתות החברתיות- איך מתמודדים עם כל אלו. ועוד ועוד כיד הדמיון והצרכים שלכם.

מה קורה במפגשים?

 • המפגשים מתקיימים אחת לשבוע בחדר הדרכה פרטי, נעים ונוח, והם מותאמים למטרות ולצרכים הייחודיים של המשפחה שלכם. 
 • בכל מפגש שאורכו כשעה וחצי, ההתיחסות היא לנושאים שמעסיקים אתכם
 • צעד אחר צעד מושגים: התפתחות, העצמה הורית ושינוי משמעותי ואיכותי עבור המשפחה כולה. 
 • איך זה קורה? תמיד באמצעות שיחות, ולפי הצורך והכוונה יתכן שימוש גם במשחקי תפקידים, בדמיון מודרך בגישת Nlp, בכתיבה יצירתית ובפעילויות עם קלפים השלכתים.

אז ש...נדבר?

מוזמנים להשאיר פרטים, כי הכל מתחיל בשיחה.

פוסטים בנושא

הורמונים

רֶוַח עַל הַשִּׁידָה לְיַד הֵמִיטָה נָחָה "אִישָׁהּ שְׁבוּרָה" מֵאֵת סִימוֹן סֶנְיּוֹרֵה. הַשִּׁידָה שֶׁל אִמִּי הַשְּׁבוּרָה- הֵא לָכֶם סְפּוֹיְלֶר- זֹ‍ֹו אֲנִי!   בַּת שֵׁשׁ עֶשְׂרֵה מְדַפְדֶפֶת וְלֹא

קרא עוד »

על אהבה ועל הרצף

לפני שלושה שבועות חגג ים 21 שנים להולדתו ויש מצב שלא הבחנתם בכך, ולא משום שאין לו חשבון פייסבוק. ימי הוא האוטיסט הכי מתוק בעולם

קרא עוד »