המילים שלנו

"סופר כותב כי אחרת הנשמה שלו תגווע ברעב" (ביורן רונג)

משבר שווה אלף מילים. בעצם הרבה יותר מאלף.

לא יכולה לתאר לעצמי ולכם את חיי ללא המשבר ההוא מלפני חמש שנים. זה שגירד לי את הנפש משכבותיה המיותרות, זרק לפח את כל ההגנות וחשף דמעות של דיכאון. 

מה צומח מתוך דכאון? ממש כמו הקלישאה: עץ לימונדה! אם בוחרים בכך. הלימונדה שלי היא בעיקר הכתיבה, שהחלה לנבוע מתוכי ברבע אחרי הדכאון. הכתיבה לימדה אותי לשמוח, לברוא שפה משלי ולבטא את עולמי. אני כותבת שירים וסיפורים בערך כמו שאני מצחצחת שיניים. כל יום! ומספר פעמים ביום, כדי לשמור על בריאות הנפש, על הכוח שמחייה אותי, שמייצר אווירה נעימה בתוכי ומתוכי ומקרב אליי אנשים. 

לכל אחד יש "משהו" שמצליח לו בקלות וללא מאמץ, כזו היא הכתיבה עבורי (אבל לא רק), ומה שלכם? שווה בעיניי להתעכב על זה. תיווכחו שיש יותר מדבר אחד.

שואלים אותי לא מעט, איך "זה" קורה? "מה…את פשוט מחליטה לכתוב וזה יוצא לך?"  והתשובה שלי היא שאין לי נוסחה קבועה ואין הוקוס פוקוס, אבל כן יש משהו שמתרחש בבפנוכו וחשוב לי לפתח אותו. זה אומר שאני מקשיבה טוב, טוב לנפש,  מעזה ויאללה- עפה. בענין הזה תקרת הזכוכית התנפצה כבר מזמן. מה זה אומר בפועל? שאני משאירה את הנפש פתוחה ל…הכל בעצם, וצורפת את מה שמתרחש בה לצירופי מילים. זה כל הסיפור, או השיר, או הפוסט בפייסבוק או ה… הבנתם.

בין שלל הדברים הטובים שנפתחו בפניי מאז שהתחלתי לכתוב, נולדו גם שתי ההצעות הבאות:

  • סדנת כתיבה- מילים חברות.
  • כתיבה בצורפות אישית- הרעיון שלך- המילים שלי.

מילים חברות
זה אומר שכל אחד יכול לכתוב, שאין צורך להיות בקיא בעולם הספרות אבל כן להקשיב לנפש ולשוחח איתה פנימה והחוצה ולהיות מוכן לעוף! כן, לעוף ולכבד את המילון אבל לברוא שפה ייחודית ומדהימה משלך. כמו טביעת אצבע, אין עוד אחת כזאת בעולם.

למה כדאי לך? פשוט כי התשוקה לכתוב בוערת גם בך והחיים הם מה שקורה עכשיו! אז למה לדחות? וככה בנינו, העולם מה זה מחכה, כן מחכה גם למילים שלך! והאמת שגם אני מחכה לך, כאן או בהמשך עמוד זה.

כתיבה בצורפות אישית

בשבילי טקסט טוב הוא כמו תכשיט יפה, ואני יודעת לצרוף טקסטים כאלה לפי הזמנה ובהתאמה אישית. אז…
אם ספר על קורות חייו של סבא לכבוד יום הולדתו השמונים על הפרק, או אוטוטו חופה וקידושין של הבת, אם יום השנה לסטארט- אפ המוצלח שלכם או טקס חידוש נדרים וכן גם בת מצווש או פרידה ממקום העבודה, בקיצור הבנתם. הכל מופק ומהודק היטב רק ש…חסרה לכם הברכה האישית, המילים המרגשות, אתם יודעים, אלה שנוגעות בדיוק, המצחיקות והרציניות, המברכות והמאחלות, בשביל זה אני כאן.  
אשמח ליצור טקסט שיותאם למידותיכם הייחודיות, בתהליך משותף אתכם ועבורכם כיד הדמיון והחלום. אפשר להתחיל ממש עכשיו. לחיצה כאן או כאן למטה ומתחילים. מחכה לכם.

אז ש...נכתוב?

מוזמנים להשאיר פרטים, כי הכל מתחיל בשיחה

פוסטים בנושא

אנג'לינה ג'ולי- נשאית BRCA1 Nמודעות לסרטן השד והשחלותהשד

שַׁד וחלילה

אנג'לינה ג'ולי, שחקנית, נשאית של BRCA1 [תמונה מהאינטרנט] נולדתי Nominated ואני לא רוצה להיות זו שמכריזים עליה- "…And the winner is". טוב לי להישאר בין

קרא עוד »
לוחית זיהוי מוסוות במכונית חתונה

הבשורה על פי בלי"ח

לא בכל יום מזדמנת מכונית חתונתית לכפר שלי, למעשה לא בכלל עד לפני שבועיים.  התרגשתי כשראיתי אותה מבעד לחלון, חונה סמוך לבֵּיתִי ומוזגת מתוכה איש

קרא עוד »

הורמונים

רֶוַח עַל הַשִּׁידָה לְיַד הֵמִיטָה נָחָה "אִישָׁהּ שְׁבוּרָה" מֵאֵת סִימוֹן סֶנְיּוֹרֵה. הַשִּׁידָה שֶׁל אִמִּי הַשְּׁבוּרָה- הֵא לָכֶם סְפּוֹיְלֶר- זֹ‍ֹו אֲנִי!   בַּת שֵׁשׁ עֶשְׂרֵה מְדַפְדֶפֶת וְלֹא

קרא עוד »