מילים עליי

היי,

שמי הילה מגל נמש ובעבודתי אני עוזרת לאנשים לעבור שינוי שמייצר ומשמר הצלחה, שמחה והשראה. אני עושה זאת כ:

מאמנת אישית (מתה על זה)

מדריכת הורים (גם על זה)

מנחת קבוצות (אושר גדול), 

אבל לפני הכל אני 

כותבת ועורכת (אושר XLL)

עכשיו אחריי ההקד…

מה?

עכשיו נעים להכיר,

ובהרחבה (כמו שאני אוהבת):
אני אישה באמצע החיים, שמכירה תודה על מה שהיה ועל מה שיש, וחולמת על מה ש(עדיין) אין. אבל יהיה. בטח יהיה! איך אני יודעת?
ככה אני יודעת:

פעם היו לי חיים די "רגילים": איש אחד- רן בעלי, חברי הטוב ושותפי לדרך, שלושה ילדים מקסימים: כרמל, הגר וגיא, כלבה, חתולה, בית עם גינה, עבודה מסודרת כמטפלת בתנועה, משכנתה. נו… "רגילים". ואז התחיל לגרד לי בנשמה. גירוד שהתגבר עם הופעתו של גיל המעבר, זה שמכונה "גיל הבלות" ושאני מעדיפה לכנותו, כפי שכתבתי באחד משיריי : "לא גיל הבלות- כי אם המרחק הנמשך מן הילדות".

תמונת פרופיל מעודכנת לאתר מילה של הילה

גוון החיים השתנה וקיבל אופי של אי שביעות רצון כללית עד לכדי צלילה בהתנדבות לתוך דכאון מפואר (מעט יותר אודותיו ניתן לקרוא כאן וגם כאן).

אבל אלמלא האפיזודה המשברית ההיא יש מצב שהייתי מחמיצה את ההזדמנות לחולל שינוי נפלא בחיי. במהלך תהליך הריפוי הבנתי שאם לא אהיה פעילה בו, דבר לא באמת ישתנה. או.קיי אז אבין טוב יותר את מציאות חיי, אבל מה הלאה? זו היתה נקודת מפנה עבורי והרגע בו התחלתי לברוא לעצמי חיים חדשים במובנים רבים.

ככה זה ממשיך:

הדבר המשמעותי ביותר שמתרחש מאז, הוא שאני מגלה ומממשת פוטנציאלים שלא ידעתי שטמונים בי והם מאפשרים לי לחיות את היעוד שלי במלואו (והוא מודגש בפסקה הראשונה בעמוד זה). מכאן, אחת התובנות החשובות היא, ששינוי אפשרי בכל זמן ובכל מצב לפחות בכל מה שתלוי בנו.

דבר ידוע הוא שאנשים החיים באופן ממלא ומספק, הם אנשים מרוצים ושמחים בדרך כלל והעולם הוא מקום נעים יותר לחיות בו במחיצתם. אני חווה זאת פעם אחר פעם כאשר אחד ממתאמניי או מונחיי משתף אותי בהישג ובסיפוק כזה או אחר שלהם. רוצים גם? רוצים לחיות נכון ומותאם לתשוקות שלכם? לממש מטרות ולהגשים חלומות? אם אתם "על זה", כל שנותר הוא לעבור לצעד הבא שלכם שנמצא כאן.

זה מה שאני עושה כיום:

  • מאמנת להתפתחות אישית בקליניקה פרטית
  • נמנית על צוות המאמנים בסדנאות של חברת "הרגלים מנצחים".
  • מנחה קבוצות וסדנאות באופן פרטי ובארגונים.
  • מנחה בהתנדבות קבוצות של אסירות משוחררות בתהליך שיקומן במסגרת הרשות לשיקום האסיר.
  • כותבת ועורכת לפי הזמנה והרבה יותר מזה כדי לנשום! אחדים מהטקסטים שלי פורסמו בכתבי עת לשירה ופרוזה (אפשר לקרוא כאן אלו). שלושה משיריי הולחנו ועוד היד נטויה כלומר… כותבת. מוזמנים "לטעום" מהפוסטים שבבלוג וגם בעמוד הפייסבוק שלי

אם תקפצו רגע לכאן ותגללו לתחתית העמוד, תבחינו במילים חמות שאחרים כתבו עליי, וזה למה אני עפה על עצמי לפעמים..

(כן… "עפה על עצמי")

השנים, הנסיון והחיים עושים את שלהם אבל היי, ביליתי פה ושם באקדמיה וגם לתארים ולתעודות מגיע קרדיט אז…

אני בעלת

  • תואר ראשון בחינוך מיוחד ותואר שני בהנחיית קבוצות.
  • שלוש תעודות: טיפול בתנועה, אימון להתפתחות אישית בגישת Nlp, הוראה.
  • ידע ונסיון של שלושים ומשהו שנים שמשלבים בין כל התחומים הללו.
  • זמן- תמיד וכמה שיותר בשביל לכתוב, לכתוב ושוב לכתוב וגם: לרקוד, לאפות עוגות, לעבוד בגינה, לקרוא ספר טוב ולהתמכר לאיזו סדרה בנטפליקס.

ואז באה גלי

כל אחד צריך חבר או חברה שיגלו לו את מה שאינו רואה בעצמו, לשלי קוראים גלי. מלבד היותה יפהפייה וחכמה לעומק, היא זו שאמרה לי באחד ממפגשי הקפה שלנו: "בלוג! את חייבת בלוג שיהיה בית לכל עיסוקייך וכתבייך." אמרה וצדקה! אז הנה הוא לפניכם, הבלוג שלי שהתפתח וגבה כמוני ((: והפך לאתר, כי יש לי מילים והרבה מהן, ואני כאן כדי להמשיך לכתוב לכם ועליכם ועליי ועלינו, במילים הכי משוחחות בעולם.

ככה זה מרגיש אתכם

כייף שאתם כאן ותודה על כך שוב. אשמח ממש להכיר אתכם בחזרה, כי אתם יודעים מה צריך לטנגו…

מצדכם– מוזמנים ליצור קשר כאן בכתב או בקול, להגיב, להציע, להשתמש ולשאול. וגם, להירשם לרשימת הדיוור כדי לקבל את העדכונים והפוסטים שלי אחת לשבועיים.

מצידי– מבטיחה לחזור ולעזור, לעניין ולחדש ולהיות כאן עבורכם. מבטיחה! ומילה שלי אתם יודעים היא מילה של הילה.

אז ש...נכיר?

מוזמנים להשאיר פרטים, כי הכל מתחיל בשיחה